Auto keramiskais pārklājums Rīgā

Auto keramiskais pārklājums Rīgā no labākajiem meistariem Bling Detailing.

Kas ir auto keramiskais pārklājums?

Auto keramiskais pārklājums (silīcija dioksīds SiO2) ir pārklājums, ko ar rokām uzklāj uz auto virsbūves. Pārklājums molekulārā līmenī savienojas ar rūpnīcas krāsu, radot izturīgu aizsardzības slāni pasargājot auto no kaitīgas ārējās vides ietekmes, piemēram, netīrumiem no ceļa, lietus, ledus, sāls, kas automašīnai laika gaitā liek zaudēt spīdumu.

Bling Detailing piedāvā labākās auto keramiskā pārklājuma cenas Rīgā, kā arī kvalitāti! Uzzini izmaksas, zvanot uz 271 22 228!

Auto keramiskais pārklājums - kādēļ tas ir nepieciešams?

Auto keramiskais pārklājums  ir nepieciešams galvenokārt, lai  aizsargātu Jūsu automašīnas krāsojumu. Lai arī šķiet, ka ar automašīnu netiek braukts pa krūmiem un grāvjiem, tik un tā var rasties mikro skrāpējumi no smiltīm, sāls un daudz citiem ārējās vides faktoriem atrodoties uz ceļa. 

Viens no galvenajiem keramiskā pārklājuma ieguvumiem ir tas, ka tas spēj saglabāt automašīnas krāsojuma mirdzumu. Keramiskais pārklājums automašīnai palīdz daudz ilgstošāk palikt tīrai.

Kādas ir keramiskā pārklājuma īpašības?

  1. Atgrūž ūdeni no automašīnas.
  2. Aizsargā jūsu auto pret ultravioleto starojumu (UV).
  3. Nodrošina ilgstošu noturības efektu.

Piesaki savu auto uz keramisko pārklājumu, zvanot mums uz 271 22 228!


1. Kā keramiskais pārklājums spēj atgrūst ūdeni?

Auto keramiskais pārklājums patiesībā neatgrūž ūdeni vien. Ūdens vienlaikus savāc arī lielāko daļu netīrumu,  piemēram, dubļus, kas vēlāk viegli noslīdēs no automašīnas virsmas.

2. Kā auto virsbūve tiek pasargāta pret UV starojumu?

Keramiskais pārklājums sniedz efektīvu aizsardzību pret kaitīgo UV starojumu. Piemēram, ja jūsu auto netiek turēts garāžā, krāsa ievērojami ātrāk paliek blāva. Auto keramiskais pārklājums pasargās auto virsbūves krāsu no kaitīgā UV starojuma ietekmes, kā arī izslēgs krāsas oksidēšanās risku.

3. Kā keramiskais pārklājums spēj atstāt ilgstošu efektu?

Auto keramiskais pārklājums būtībā ir kā vēl viens auto virsbūves slānis, kas veic aizsargfunkciju cīņā pret ārējās vides faktoriem. Pateicoties silīcija dioksīdam, šis pārklājums mijiedarbojas ar automašīnas krāsu un atstāj, salīdzinot ar vasku, ilgstošāku efektu.

Cik bieži auto keramiskais pārklājums ir jāatjauno?

Ir jāsaprot, ka keramiskais pārklājums uz auto virsbūves nav mūžīgs, tas pēc laika būs jāatjauno. Lai iegūtu maksimālu aizsardzību, to būtu vēlams atjaunot reizi gadā.

Keramiskais pārklājums nepasargās jūsu automašīnu arī no iespiedumiem vai skrāpējumiem, kas radušies no cietiem objektiem.

Kāda ir auto keramiskā pārklājuma cena Rīgā?

Keramiskā pārklājuma cena var variēt, sākot no 200 līdz pat 1000, tas atkarīgs no pārklājuma kārtu skaita. Jo vairāk keramiskā pārklājuma kārtas, jo lielāks efekts un noturība.

Kā uzzināt sava auto pārklājuma cenu? Sazinies ar mums šeit vai zvani uz 271 22 228!

Kā Bling Detailing uzklāj auto keramisko pārklājumu?

Kā zināms, keramiskā pārklājuma uzklāšana prasa lielu precizitāti, augstas kvalitātes materiālus un pacietību, tikai tā var sasniegt vēlamo efektu. Mūsu meistari izmanto pašus labākos un pašu pārbaudītus materiālus.

Starp citu, ja rodas interese, aplūko mūsu paveiktos darbus!

Kādus soļus mēs veicam, lai uzklātu keramisko pārklājumu uz automašīnas virsbūves?

  1. Automašīna tiek kārtīgi nomazgāta.
  2. No automašīnas virsbūves tiek notīrīti bituma punktiņi, kas radušies no asfalta ceļu segumiem.
  3. No automašīnas virsbūves tiek notīrītas metāliskās daļiņas, kas radušās pārsvarā bremzēšanas procesā, jo automašīnas bremžu kluči atstāj ne tikai skaidiņas uz diskiem, bet arī uz virsbūves.
  4. Automašīna tiek pulēta, lai padarītu virsbūvi pēc iespējas līdzenāku, bez liekām skrāpēm.
  5. Automašīnas virsbūve tiek attaukota, lai keramiskais pārklājums labāk piekļautos automašīnas lakai.
  6. Tiek uzklāta keramiskā pārklājuma kārta. 

Kā zināt vai keramikas pārklājums būs tā vērts?

Protams, keramiskais pārklājums ir  dārgāks pakalpojums, salīdzinot ar auto pulēšanu, taču,  ja vēlaties, lai auto virsbūve nezaudētu savu krāsu, tas var palīdzēt. Ja jums rodas vēl kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu un padarītu jūsu auto kā jaunu! Auto keramiskais pārklājums Rīgā no Bling Detailing. 

 Uzzini keramiskā pārklājuma izmaksas savam auto