Auto aplīmēšana un auto detaļu aplīmēšana Rīgā

Auto aplīmēšana Rīgā ar Bling Detailing

Auto aplīmēšana un auto detaļu aplīmēšana tik tiešām ir lielisks veids kā savu auto padarīt atšķirīgu no pārējiem. Bling Detailing meistari palīdzēs, sākot ar dizaina izstrādi, piedāvājot auto uzlīmes, un nobeidzot ar auto aplīmēšanu ar aizsargplēvi.

Piesaki savu auto, zvanot uz 271 22 228!

Cik maksā auto aplīmēšana Rīgā?

Bling Detailing piedāvā labākās auto aplīmēšas cenas Rīgā, mūsu komandai ir daudzu gadu pieredze un pastāvīga prakse dizaina izstrādāšanas un aplīmēšanas jomā. Veicot auto aplīmēšanu, tiek izmantoti tikai pārbaudīti augstas kvalitātes pasaules ražotāju materiāli, piemēram, 3M, Oracal, Avery, Arlon u.c. Aizsargplēvei ražotāji sola 5 gadu garantiju. Mūsu meistari palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko materiālu, balstoties uz jūsu vēlmēm.

Auto aplīmēšanas izmaksas savam auto noskaidro, zvanot uz 271 22 228 vai sazinoties ar mums šeit!

Auto aplīmēšanas pakalpojumi Rīgā

Bling Detailing piedāvā auto detaļu aplīmēšanu, hroma aplīmēšanu, daļēju vai visa auto aplīmēšanu. Nepieciešamības gadījumā veidojam auto uzlīmes un uzrakstus.  Ja vēlaties uz sava auto uzlīmēt logo, reklāmu vai kontaktinformāciju, sazinieties ar mums.

Hromēto Detaļu Aplīmēšana

  • Hroma aplīmēšana, sākot no 150

auto aplīmēšanas izmaksas

Auto Uzlīmes (Logotips+kontakti)

  • Auto uzlīmes un uzraksti, sākot no 40

auto uzlīmes

Daļēja Auto Aplīmēšana

  • Daļēja auto aplīmēšanas cena, sākot no 700.

daļēja auto aplīmēšana

Pilna Auto Aplīmēšana

  • Pilna auto aplīmēšanas cena, sākot no 1800

pilna auto aplīmēšana cena


Piesaki savu auto uz auto aplīmēšanu, zvanot mums uz 271 22 228!

Kādēļ izvēlēties Bling Detailing auto aplīmēšanu?

Mēs sniedzam garantiju mūsu paveiktajiem darbiem! Mēs mīlam savu darbu - ar lielu dedzību un īpašu rūpību veicam jebkuras sarežģītības aplīmēšanu. Katrā izstrādes posmā, sagatavojot materiālus, veicam stingru kontroli, lai izvairītos no defektiem. Auto virsbūves tīrīšanai un attaukošanai izmantojam tikai tādus specializētus ķīmiskos produktus, kas nebojā sākotnējo standarta izskatu. Darbus veicam tikai ar specializētiem instrumentiem.

Katram mūsu speciālistam ir atbilstoši sertifikāti aplīmēšanas veikšanai. Mēs strādājam atbildīgi un ar cieņu pret pasūtītāju. Par to liecina mūsu veikums, ko varat aplūkot zemāk, un, protams, mūsu pastāvīgo klientu uzticība. Aplīmē savu auto jau šodien! Sazinies ar mums, ja radušies kādi jautājumi, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu un padarītu izcilu jūsu auto! 

Auto aplīmēšana un auto detaļu aplīmēšana Rīgā no Bling Detailing. Zvaniet uz 271 22 228 un mēs jums palīdzēsim!

auto aplīmēšana

Uzzini auto aplīmēšanas izmaksas