AUTO APLĪMĒŠANA

Auto Aplīmēšana ar Bling Detailing

Auto aplīmēšana tik tiešām ir lielisks veids kā savu auto padarīt atšķirīgu no pārējiem. Bling Detailing meistari palīdzēs, sākot ar dizaina izstrādi piedāvājot auto uzlīmes un visbeidzot auto aplīmēšanu ar aizsargplēvi.

Cik Maksā Auto Aplīmēšana?

Bling Detailing piedāvā labākās auto aplīmēšas cenas Rīgā un mūsu komandai ir daudzu gadu pieredze un pastāvīga prakse dizaina izstrādāšanas un aplīmēšanas jomā. Veicot auto aplīmēšanu tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes un pārbaudīti materiāli no pasaules ražotājiem, kā piemēram, 3M, Oracal, Avery, Arlon u.c. Piemēram, aizsargplēvei ražotāji sola 5 gadu garantiju. Mūsu meistari palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko materiālu balstoties uz jūsu vēlmēm.

Auto aplīmēšanas izmaksām savam auto noskaidro zvanot uz 27122228 vai aizpildi kontaktformu!

Auto Aplīmēšanas Pakalpojumi

Bling Detailing piedāvā auto detaļu aplīmēšanu, hroma aplīmēšanu, daļēju vai visa auto aplīmēšanu. Kā arī, nepieciešamības gadījumā veidojam auto uzlīmes un uzrakstus, ja vēlaties uz sava auto uzlīmēt logo, kontaktinformāciju, vai arī uzlīmēt reklāmu uz auto.

Hroma aplīmēšana

  • Hroma aplīmēšana sākot no 100


auto aplīmēšanas izmaksas

Auto Uzlīmes (Logotips+kontakti)

  • Auto uzlīmes un uzraksti sākot no 20

auto uzlīmes

Daļēja Auto Aplīmēšana

  • Daļēja auto aplīmēšanas cena sākot no 250.

daļēja auto aplīmēšana

Pilna Auto Aplīmēšana

  • Pilna auto aplīmēšanas cena sākot no 800

pilna auto aplīmēšana cena


Piesaki Savu Auto uz Auto Aplīmēšanu Zvanot Mums uz 271 22 228!

Kādēļ Izvēlēties Bling Detailing Auto Aplīmēšanu?

Mēs sniedzam garantiju mūsu paveiktajiem darbiem! Mēs mīlam savu darbu - ar lielu dedzību un īpašu rūpību veicam jebkuras sarežģītības aplīmēšanu. Katrā izstrādes posmā, sagatavojot materiālus, veicam stingru kontroli, lai izvairītos no defektiem. Izmantojam tikai specializētu ķīmiju auto virsbūves tīrīšanai un attaukošanai, kas nebojā sākotnējo standarta izskatu, kā arī darbojamies tikai ar specializētiem instrumentiem.

Katram mūsu speciālistam ir atbilstoši sertifikāti aplīmēšanas realizēšanai. Darbu veicam atbildīgi un cienīgi, par ko liecina mūsu paveiktie darbi, ko variet aplūkot zemāk, un, protams, mūsu pastāvīgo klientu uzticība. Aplīmē savu auto jau šodien! Sazinieties ar mums ja radušies kādi jautājumi, mēs esam šeit lai jums palīdzētu un padarītu jūsu auto izcilu! 

Zvaniet uz 271 22 228 vai aizpildiet kontaktformu un mēs ar jums sazināsimies!

auto aplīmēšana

Uzzini aplīmēšanas izmaksas savam auto